Foto 1 Foto 2 Foto 3
Legrace není nikdy dost
Hlavní stránkaKdo jsmeAktualityFotogalerieNabídkaČlenové souboru

HECOVINY říjen 2017

Hecoviny z října 2017  jsou již minulostí, ale kdo byl určitě nelitoval. Vytáhli jsme hodně staré věci, které ovšem pro současné členy Nahodile byly mnohdy novinkou a také jsme je inovovali a pohráli s kulisami na projekčním plátně, takže diváci se určitě nenudili.

Přizvali jsme si také hosty. Velice mladé, ale vynikající tanečníky z FIESTA DANC

a také jednu účastnici ze soutěže MIss Babča 2017 paní Jarku Vrátnou

Už po několikáte, si s námi dá práci  úžasná lektorka Lenka Dzidová, která i  z nás dokáže dostat něco velice podobného jako je tanec.

Hecoviny to je především legrace a zábava na obou stranách, kdy se baví diváci i herci.

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek