Foto 1 Foto 2 Foto 3
Legrace není nikdy dost
Hlavní stránkaKdo jsmeAktualityFotogalerieNabídkaČlenové souboru

Kdo jsme

           Jsme divadelní soubor Nahodile, který si klade za cíl, aby to co dělá mělo přinejmenším smysl v tom, že to bude bavit nejen nás, ale  také diváky. Schakespera  od nás nečekejte , ale legrace plný kotel  to ano, neboť jak říkáme LEGRACE NENÍ NIKDY DOST.  To dokazujeme  v našem pořadu HECOVINY, který  bychom mohli přirovnat  k zábavnému kabaretu plný scének, skečů, písniček, tanečních vstupů, satirických ostnů  a úletu všeho druhu až na hranici recese.   Jsme divadlo , které  všechno  co hraje,  jsou naše vlastní autorské  věci.  Pořad má délku  120 minut. Každý rok má tento pořad svojí novou premiéru .  Členové souboru  jsou lidé mnoha profesí , ale  hraní  ( v tomto seskupení ),je pro  ně životní potřebou .  Kromě  pořadu  HECOVINY se zároveň angažují  v autorských představeních a pořadech pro děti.

Nemáme  domovskou scénu, ale za  svoji základnu považujeme Dům kultury Akord z Ostravy. Tady před 30 lety soubor vzniknul a dodnes se tady cítíme jako doma. 
Soubor má  v současné době stabilní kádr i když vlivem mnoha aspektů i zde dochází k obměnám. V současné době jsme  ve složení : Zdeněk Kačor ( vedoucí souboru - rejža)  Pavel Gajdoš, Jirka Bednář,  Michal Machala, Honza Pivčík, Petr Polok Andrea Mrkvová, Michaela Pivčíková, Lenka Kačorová, Renata Francová, květa Dunajová. Tradičním hostem  pro hudební doprovod  Martin Jarošek. V rámci možnosti se  do premiérových dílů zapojuje i Petr Maralík.