Foto 1 Foto 2 Foto 3
Legrace není nikdy dost
Hlavní stránkaKdo jsmeAktualityFotogalerieNabídkaČlenové souboru

Ohlasy na listopadové Hecoviny nás potěšily

Proto jsme rádi, že když potkáváme lidi, kteří na Hecovinách byli, že nám sdělují své pocity. Převažují vesměs kladné ohlasy. Někteří hovoří v superlativech o tom jak se  nám to povedlo, že tak dlouho už se opravdu nezasmáli. Každý si samozřejmě našel v tom pestrém gejzíru zábavy, něco co ho  nadchlo a doslova "dostalo". Samozřejmě víme moc dobře, že nějaká ta chybička se vloudila, ale to nám laskaví diváci vždy odpustí. Dokonce jeden pán řekl, že ty chvilky má ze všeho nejraději, neboť se baví tím, jak z toho dokážeme improvizačně vybruslit.  Jedna, žena středních let říkala, že na nás byla před 5 lety  a že se nestačila divit, jak jsme se výrazně posunuli dopředu. Tak to nás potěšilo, že těch 5 let vývoje  je na nás znát. Proto  jsme se odvážně podívali na video nahrávku ( pouze pracovní verze ) z pořadu a bavili jsme se stejně dobře. Až na nějaké ty drobnosti. Celí jsme byli také natěšení na fotografie od Jardy Elfmarka a  tak se o mnohé podělíme s Vámi. 

Nicméně  Hecoviny jsou za námi  a  celý soubor Nahodile už se intenzivně připravuje na novou Mikulášskou pohádku, aby pro změnu zase potěšil dětského diváka.  Kdo by snad měl zájem nás shlédnout a vzít děti na pohádku  MIKULÁŠ aneb ANDĚLSKÉ ROJENÍ, hrajeme  ve dvou termínech pro širokou veřejnost .

6.12.  od 16:00 hod.  KD Hlučín   - vstupné v předprodeji ( viz www.kc-hlucin.cz )  

7.12.  v 10:00  hod. DK Akord Ostrava - vstupné také v předprodeji (Viz. www.dk-akord.cz )

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek