Foto 1 Foto 2 Foto 3
Legrace není nikdy dost
Hlavní stránkaKdo jsmeAktualityFotogalerieNabídkaČlenové souboru

10 x 10 Československo | 28.10.2018

Aby toho nahodile nemělo málo, několik členů souboru se ve spolupráci s mladými scénickými tanečníky pustili do realizace velkého projektu k výročí 100 let od vzniku Československa.

Náročná kombinace videoprojekce, scének a tanečních vstupů, to vše doprovázeno komentářem, bylo  úplně něco jiného než by se od Nahodile čekalo. Hned po první představení pro školy jsem přišli na to, že jsme příliš dlouzí a tak se střihalo a upravovalo aby na odpoledním představení pro veřejnost jsem se časově srovnali. Z toho i zkušení divadelnici ( jako např. Pavel ) byli hodně ve stressu. Nicméně se to povedlo a  další 3 představení až na pár nesmyslných přeřeknutí  nadchly diváky.

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek