Foto 1 Foto 2 Foto 3
Legrace není nikdy dost
Hlavní stránkaKdo jsmeAktualityFotogalerieNabídkaČlenové souboru

PREMIÉROVÉ HECOVINY 2018 | 11.05.2018

Premiéra nového pořadu HECOVINY - květen 2018    - repríza  červen 2018

Jako vždy jsme připravili nové scénky, skeče a jednotlivé výstupy. V programu s námi vystoupila také Lenká Dzidová, která sehrála manželku v zastoupení pro Pavla Gajdoše, který se ženil v přímém přenosu s africkou dívkou ...no že to nakonec nedopadlo dobře, bylo jasné na první pohled. Holky se blýskly se svým novým číslem Babičko nauč mě charleston , kluci si vyzkoušeli bojové pokřiky Haky.

Nové scénky  Kdo pohlídá děti, SMS, Záchrana pohřební služby a Stěhováci.  Z hudebních scének jsme oprášili Skandál  a novinkou se stala hudební scénka z prostředí mafie  Malý chlap.

Byli jsme hodně rádi , že divákům se Hecoviny opět líbili. Byli doslova nadšení a tak jsme se rozhodli , že ještě v červnu budeme Hecoviny  reprizovat s hudebním hostem  René mlokem Matláškem .

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek